Donio preokret
Ivan Perišić s dva pogotka donio preokret Interu
0
0

Hrvatski krilni napadač Ivan Perišić ponovno je bio junak milanskog Intera koji je u 19. kolu Serie A slavio na gostovanju kod Udinesea s 2:1.

Oba pogotka djelo su 27-godišnjeg Hrvata koji je tako režirao preokret za svoju momčad.

Udinese je u vodstvo došlo u 17. minuti preko Jankta, no onda na scenu stupa Ivan Perišić. Prvo je u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena preciznim udarcem izjednačio na 1:1, da bi konačni preokret Nerrazzurima donio u 87. minuti nebeskim skokom nakon ubačaja iz slobodnog udarca.

Drugi hrvatski reprezentativac, Marcelo Brozović odigrao je svih 90 minuta za pobjedničku momčad.

Inter je ovom pobjedom ostao u borbi za mjesta koja vode u Europu, a Perišiću je došao do svog 6. pogotka u Seriji A.