Pred 4000 gledatelja odigrano još jedno veliko finale na Pecari

2,661 ABC portal 17.kolovoza 2019. 20:45
FINALE NA PECARI

Još jedno finale Lige MZ Grada Širokog Brijega odigrano je na Pecari. Snage su odmjerili Kočerin i Provo Dobrič Grabova Draga. Ovogodišnji pobjednici su Kočerinjani jer su utakmicu dobili rezultatom 4:1

Ruku na srce Kočerin je bio favorit ovog finala no ekipa Prova je dala sve od sebe i nije se predala bez borbe. S obzirom da smo na terenu vidjeli pojedine igrače s podebljim viškom kilograma, utakmica uopće nije bila loša i igralo se dosta dobro. Momci nisu odavali, barem u prvom poluvremenu, da su umorni. Kočerinjani su pogađali tri puta za redom a Marijan Marić je pred kraj prvog poluvremena vratio kakvu takvu nadu ekipo Provo Dobrič Grabova Draga.

No, to je bilo premalo da se sustigne iskusne Kočerinjane koji su podebljali vodstvo još jednim golom i potvrdili pobjedu za naslov prvaka Lige MZ Grada Širokog Brijega.

Oko 4000 gledatelja pratilo je utakmicu i zdušno bodrilo svoje ekipe.