Dinamo imao dva razlike pa je prosuo sve! Šahtar osvojio bod

201 ABC portal 06.studenog 2019. 23:00
U ZADNJIM MINUTAMA

Dinamo je u infarktnoj završnici ostao bez pobjede u 4. kolu Lige prvaka. Vodili su 3-1 golovima Petkovića, Ivanušeca i Ademija, ali su Ukrajinci izjednačili u završnici preko Moraesa i Pepea za konačnih 3-3...

Dinamo i Šahtar su odigrali ludu utakmicu. Gosti su poveli, Dinamo je potom okrenuo rezultat s tri gola, da bi Ukrajinci u sudačkoj nadoknadi zabili dva gola za 3-3. Šahtar je treći pogodak postigao u osmoj minuti nadoknade golom iz kaznenog udarca.

Ukrajinci su poveli u 13. minuti golom Alana Patricka, no 'Modri' su okrenuli rezultat golovima Brune Petkovića u 25. minuti, Luke Ivanušeca u 83. minuti, te kapetana Arijana Ademija u 89. minuti. Dinamo je imao 3-1 i činilo se kako će pobjedom načiniti veliki korak prema plasmnu u osminu finala.

Šahtar je u trećoj minuti sudačke nadoknade smanjio golom Moraesa, a u petoj minuti sudačke nadoknade Brych je dosudio kazneni udarca za goste, nakon što je Theophile-Catherine oborio Pjatova, a Tete je bio siguran.

Obje momčadi su završile utakmicu s igračem manje, u 75. minuti kod Dinama je isključen Moro, a samo pet minuta kasnije 'pocrvenio' je i Marlos koji je u svega šest minuta zaradio dva žuta kartona.