Fantastični Široki razbio Željezničara i osvojio sva tri boda u Sarajevu

650 ABC portal 07.svibnja 2021. 21:45
DERBI U SARAJEVU

Nakon 70 minuta utakmice na Grbavici nije bilo golova, ali onda su se "raspucale" obje ekipe.

Prvi do prednosti stigao je Željezničar kada je Veselinović u 72. minuti pogodio za 1:0.

Međutim, samo četiri minute kasnije gosti su poravnali na 1:1. Grešku domaćih koristi Zachara i asistira za Jurića, a on šalje loptu u praznu mrežu za poravnanje.

Široki je do potpunog preokreta stigao već u 82. minuti.

Ovaj put Vukoja je odlično centrirao iz kornera, a pogodak glavom postigao je Begić za 2:1 i prednost Širokog Brijega.

Pred sam kraj utakmice Stanić je odličnim prodorom i lobom matirao domaćeg golmana što je potvrdilo ovu veliku pobjedu Širokog koja ih svakako ostavlja u igri za Europu.

Široki je i najavljivao ovu pobjedu a svojom današnjom igrom su je svakako i zaslužili