Zrinjski uvjerljivom pobjedom protutnjao Skopljem

137 ABC portal 12.srpnja 2019. 08:15
PROTUTNJALI

Zrinjski Mostar jednom je nogom u drugom pretkolu Europske lige nakon što su pobijedili Akademiju Pandev 3-0.

Utakmicu u Skoplju "plemići" su otvorili napadački. Već u drugoj minuti Staniša Mandić izlazi pred golmana Akademije, ali ne uspijeva zabiti gol. No, već deset minuta kasnije na semaforu se promijenio rezultat. Kadušić je uputio odličan centaršut, a najviši u kaznenom prostoru bio je Irfan Hadžić koji glavom postiže gol za 1-0.

Nakon prvoga gola, Zrinjski je čekao šansu iz kontre. Dočekali su je u 28. minuti kada je Mandić ponovno istrčao sam ispred Čubarkovića, ali je ovaj puta bio precizan i podigao prednost na 2:0 za miran odlazak na pauzu. Već u desetoj minuti drugog poluvremena, Mostarci dolaze do 3:0 golom Miljana Govedarice.

Uzvrat se igra za sedam dana igra u Mostaru s početkom u 19 sati.