Andrej Kramarić

Legenda Bayerna lansirala senzaciju: 'Andrej Kramarić je idealna zamjena za Lewandowskog i Mullera'

Andrej Kramarić nastavlja i ove sezone oduševljavati u dresu Hoffenheima. Hrvatski reprezentativac je bio junak visoke pobjede od 4:1 u derbiju s Bayernom u kojem je s dva gola zapravo bio prvo ime susreta. Odličnu igru vatrenog nije propustio komentirati ni legenda Bayerna i njemačke reprezentacije Lothar Matthäus koji sada radio kao kolumnist Sky Sportsa.

Zabio je 100 od 100: Kramarić bolje i preciznije izvodi penale od Messija i Cristiana Ronalda

Trenirao sam ga u pionirima Dinama i zaista je već u tim godinama odskakao talentom, iako je bio malo vrckast. Imao je sjajan udarac, vrhunsku tehniku, a kod penala je bio gotovo nepogrešiv, rekao je Krasnodar Rora, legenda Dinama i osvajač Kupa velesajamskih gradova 1967.

Kramarić u samoj završnici presudio Borussiji (D); zabio je za pobjedu svog Hoffenheima

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić zabio je pobjednički gol u 2:1 domaćoj pobjedi Hoffenheima protiv Borussije iz Dortmunda u susretu 16. kola njemačkog prvenstva

Andrej Kramarić je pogodio odličnim udarcem glavom s desetak metara u 87. minuti nakon što je odigrao dupli pas s Adamyanom kojim je osigurao tri boda svojoj momčadi.

Borussija je u prvom poluvremenu povela golom Goetzea u 17. minuti, a na 1:1 poravnao je Adamyan u 79.