Bayern

Najbolji igrač Bayerna više ne želi ostati u Njemačkoj

Robert Lewandowski želi napustiti Bayern, ali ne želi raditi probleme pa si je dao dvije godine da ispuni svoj cilj

Robert Lewandowski želi otići iz Bayerna u kojem je od 2014. godine kada je stigao iz Dortmunda. Poljski napadač je za Bayern odigrao 331 utakmicu i zabio 297 golova, te upisao 65 asistencija, a sada razmišlja o novoj sredini jer želi nove izazove, piše Sky Sports. Najbolji poljski napadač u povijesti će uskoro napuniti 33 godine i traži nove izazove.

Bayern ispao iz Lige prvaka, slavio protiv PSG-a, ali nije bilo dovoljno

PSG je u uzvratnom susretu četvrtfinala u Parizu izgubio od Bayerna sa 0-1, ali je prošao dalje jer je u Munchenu slavio sa 3-2. Pobjedu Bavarcima donio je Maxim Choupo-Moting golom u 40. minuti, ali na kraju su se radovali Francuzi uzvrativši Bayernu barem malo za lanjski poraz u finalu Lige prvaka. PSG je s daleko manje stresa mogao proći dalje, no Brazilac Neymar je u 37. minuti pogodio gredu, u 39. minuti stativu, te promašio još dvije sjajne prilike.

Bayern pobjedio francuski PSG i stigao do šeste titule prvaka Europe u povijesti kluba

Na stadionu Luz u Lisabonu, pred praznim tribinama što se u povijesti ovog natjecanja još nije dogodilo, odigrano je finale Lige prvaka. Nakon sjajnih 90 minuta i pregršt prilika s obje strane nogometaši Bayerna nadigrali su s minimalnih 1:0 (0:0) francuski PSG golom Francuza Kingsleyja Comana u 59. minuti. Sjajna sezona u kojoj su osvojili prvenstvo i kup završena je na najbolji mogući način

Golčinom Joshue Kimmicha Bayern stigao na korak do naslova prvaka; Haaland zadao novu glavobolju Borussiji

Nogometaši Bayerna u najvećem njemačkom derbiju, Der Klassikeru, pobijedili su dortmundsku Borussiju 1:0 i šest kola prije kraja imaju sedam bodova prednosti pred 'žuto-crnima'. Stignu li Bavarci do naslova, bit će im to jubilarni, 30., te osmi uzastopni

Tri boda za Bayern osigurao je Joshua Kimmich sjajnim lobom sa 20-ak metara kojim je prebacio Romana Bürkija na domaćim vratima u 43. minuti. Bürki je imao dlan na lopti, ali ju nije uspio odbiti preko grede.

Bayern zabio pet komada Eintrachtu i opet pobjegao najopasnijem konkurentu na velikih četiri boda razlike

Nogometaši Bayerna iz Münchena 5:2 (2:0) domaćom pobjedom protiv Eintrachta iz Frankfurta u susretu 27. kola ponovno su povećali svoju prednost na vrhu ljestvice Bundeslige na četiri boda ispred druge Borussije iz Dortmunda

Što se to događa u Bayernu? Nitko normalan ne želi preuzeti klupu bavarskog velikana...

Niko Kovač je početkom studenog dobio otkaz na mjestu trenera Bayerna, a od tada su čelnici minhenskog kluba u paničnoj potrazi za njegovim nasljednikom. No, niti jedan 'normalan' trener - barem za sada - nije zainteresiran za vođenje 'FC Hollywooda'. Kao da im je jasno da nešto u klubu ne valja