HŠK Zrinjski

Zrinjski na Grbavici deklasirao Željezničara 3:0

Nogometaši Zrinjskog su slavili u gostima kod Željezničara na stadionu Grbavica rezultatom 3:0 u 15. kolu m:tel Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U prvom poluvremenu obje ekipe su igrale oprezno, te je oko 4.000 gledatelja gledalo razočaravajući nogomet.

Zrinjski je prvi zaprijetio u 11. minuti kada je Nemanja Bilbija dodao Ivanu Bašiću koji je šutirao s vrha kaznenog prostora, a Josip Bender je sjajno odbranio njegov udarac po zemlji. Ispostavilo se da je to bilo i najveće uzbuđenje u prvih 45 minuta.

Mladen Žižović nije više trener Zrinjskog

Mladen Žižović više nije trener mostarskog Zrinjskog, objavio je ovaj nogometni klub na svojoj službenoj Facebook stranici.
Iz Zrinjskog su poručili da je sa Žižovićem dogovoren sporazumni raskid suradnje, a njihovo priopćenje prenosimo od početka do kraja.

"HŠK Zrinjski želi obavijestiti javnost da će u pripreme za proljetni dio sezone krenuti s novim stručnim stožerom s obzirom na to da je nakon iscrpne analize dogovoren sporazumni raskid suradnje s glavnim trenerom Mladenom Žižovićem.

Fenomenalni derbi u Mostaru: Sarajevu pobjeda protiv Zrinjskog 2:3

U 10 kolu Premijer lige BiH u Mostaru je odigran derbi susret između Zrinjskog i Sarajeva. Kako se i predviđalo, odigrana je fantastična utakmice sa pet postignutih golova.

Gosti su uspjeli postići jedan više i tako došči do vrlo važne pobjede u ovom današnjem derbiju ...

HŠK Zrinjski i FK Sarajevo odigrali su fantastičnu utakmicu, sadržajnu, borbenu, efikasnu. Možda i jedna od najboljih utakmica u tekućoj sezoni Premijer lige BiH.

Koliko će Sarajevo i Zrinjski zaraditi eventualnim plasmanom u play of?

Bh. predstavnici Sarajevo i Zrinjski večeras igraju susrete trećeg pretkola Europske lige.

Sarajevo će u Zenici ugostiti ekipu Budućnosti iz Podgorice, dok će Zrinjski u Nikoziji gostovati APOEL-u.

Prema UEFA-inom nagradnom fondu, plasman u play of donosi 300.000 eura.

Sarajevo je u dosadašnjem nastupu u Europi zaradilo skoro 1,5 milijuna eura.

Donosimo objavu klupskih financijskih informacija HŠK Zrinjski Mostar

U skladu sa Člankom 47.a (točke a. i b.) Pravilnika o licenciranju klubova za sudjelovanje u UEFA klupskim natjecanjima svi klubovi koji su
aplicirali za licencu za sezonu 2020/2021 dužni su objaviti sljedeće klupske financijske informacije:

1. Mišljenje nezavisnog revizora o reviziji financijskih izvješća za 2019. godinu;

Hari Vukas nije više trener Zrinjskog

HŠK Zrinjski službeno potvrđuje raskid suradnje sa šefom stručnog stožera Harijem Vukasom. Iza hrvatskog trenera su 23 službene utakmice na klupi prve momčadi, a u njima je upisao trinaest pobjeda, tri remija i sedam poraza. HŠK Zrinjski se zahvaljuje gospodinu Vukasu na suradnji te mu želi puno sreće u nastavku karijere.

Senzacija u Mostaru! Zrinjski u 111. minuti izbacio Nizozemce

Mostar slavi! Zrinjski je s ukupnih 3-2 pobijedio nizozemski Utrecht i izborio treće pretkolo Europske lige! Nizozemci su bili veliki favoriti prije obje utakmice, a doprvak BiH je izašao neporažen iz dva susreta

Nevjerojatno! Mostar u ovim trenucima gori! Zrinjski je uspio proći u treće pretkolo Europske lige pobjedom u produžecima nad favoriziranim Utrechtom iz Nizozemske. Do ogromnog uspjeha doveo ih je Hari Vukas, bivši trener Hajduka.

U gradskom derbiju Zrinjski pobijedio Veleža 1:0

Nogometaši Zrinjskog pobijedili su na stadionu Pod Bijelim brijegom u velikom mostarskom derbiju u okviru drugog kola Premijer lige BiH ekipu Veleža minimalnim rezultatom 1:0.

Zrinjski do pobjede dolazi u 54. minuti kada je imao opasan napad, stvorila se gužva u šesnaestercu gostiju, a lopta je na kraju došla dokapetana gostiju  Zvonića. Nespretnom reakcijom poslao je loptu u mrežu za veliko slavlje nekoliko tisuća domaćih navijača, javlja pogled.ba