HKK Široki

Još jedna pobjeda Širokog, bolji od KK Promo 93:78

Široki je u sklopu 13- kola Prvenstva BiH na Pecari ugostio ekipu Promo iz Donjeg Vakufa. Domaći igrači krenuli su po još jednu pobjedu i već na kraju prve četvrtine imali vodstvo od 28:17. I druga četvrtina prošla je u istom ritmu pa su igrači otišli na odmor pri rezultatu 53:30.

Drugo poluvrijeme donosi potpuno isti niz a u samu završnicu susreta ušlo se rezultatom 71:53. Prilično jasna situacija i u četvrtoj dionici koja Širokom donosi još jednu pobjedu 93:78

Iz kluba poručili: Napunimo Pecaru u posljednjoj domaćoj utakmici u ovoj godini, čekaju vas vrijedni darovi

HKK Široki sutra (četvrtak) u 18 sati na Pecari igra posljednju domaću utakmicu u ovoj godini. Protivnik je Leotar u sklopu 9. kola Prvenstva BiH.
Momčad Danijela Jusupa ima sjajan niz pobjeda u ABA ligi 2, dok u Prvenstvu BiH ima samo jedan poraz.
Igrači su spremni i jedva čekaju da nastave pozitivan niz u hramu košarke na Pecari!

Velika pobjeda košarkaša Širokog, savladali Pelister Bitolu 83:82

U drugom susretu današnjeg ABA liga programa Široki je u sjajnoj i neizvjesnoj utakmici savladao Pelister Bitolu. Slavio je bh. predstavnik rezultatom 83:82.

Božić sa 27, te Vucić i Čolak sa po 12 poena su bili najefikasniji kod Širokog, dok su Malešević sa 27, te Kesar sa 23 poena bili najefikasniji kod Pelistera.

Široki sjajnom igrom predvođen Josipom Bilinovcem ubilježio pobjedu protiv sarajevskog Sparsa

Četvrto kolo košarkaškog prvenstva BiH na Pecaru je dovelo sarajevsku ekipu Spars koja je odmah na početku u prvoj četvrtini počela sjajno igrati i graditi prednost, no Široki se brzo vraćao sjajnom igrom i tricama Josipa Bilinovca pa su brzo ponovno uhvatili konce igre ali i rezultata. Tijekom prvog poluvremena svi igrači Širokog su bili raspoloženi i upisivali se u strijelce. (Bilinovac 12, Ivanov 10 … )

Sportski ponos Hercegovine poziva u školu košarke

HKK ŠIROKI , Škola košarke „Stanko Jelčić – Ćanka“

Poziva te da postaneš dio velike košarkaške obitelji i najuspješnijeg sportskog kolektiva u BiH.

Vršimo upis djece u školu košarke za godišta: 2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013 i 2014.
Svaki novi polaznik nakon 3 mjeseca treniranja dobiva originalni DRES HKK Široki sa imenom i brojem po želji.

Jelčić: Igokea, Borac i Spars u dogovoru prekinuli prvenstvo

Predsjednik HKK Široki Igor Jelčić lakrdijom je nazvao ono što se dogodilo u završnici košarkaškog prvenstva BiH, istaknuvši kako su propozicije natjecanja bile jasne prije početka Lige 6. Na konferenciji za novinare Jelčić je podsjetio da je Široki proglašen prvakom Bosne i Hercegovine jer se tri preostala kluba (Igokea, Borac, Spars) nisu pojavila na završnom turniru u Širokom Brijegu proteklog vikenda. - Te tri ekipe argumentirale su to velikim brojem odigranih utakmica, umorom i brigom za zdravlje svojih igrača.