Tomislav Tomić

Tomislav Tomić u stilu Blaža Sliškovića pogodio direktno iz kornera

Tomislav Tomić postigao je sjajan gol za austrijsku Admiru u susretu s Riedom.

Tomić je u utakmici 4. kola austrijske Bundeslige zaigrao od prve minute za Admiru Wacker protiv Rieda te je pružio sjajnu partiju. Njegov tim je poveo u 5. minuti golom Breuniga, a upravo je Tomić bio asistent. Na 2:0 je u 23. minuti povisio Kerschbaum iz penala i to je bio rezultat prvog poluvremena.

Tomiću novi ugovor do 2020. godine

Tomislav Tomić je u prošlom prijelaznom roku bio povezivan s ruskim prvoligašem Uralom. Spremni su Rusi bili platiti i do 500.000 eura za usluge ovog veznjaka, ali Olimpija se predomislila vezano uz tu ponudu. Tomić u Sloveniji kotira kao jedan od najboljih tamošnjih veznih igrača, pa su mu već dulje vrijeme nudili novi ugovor jer prethodni mu je isticao na kraju ove sezone. - Ta je opcija za Rusiju propala, bila je to prilika u kojoj sam možda mogao financijski proći puno bolje.