Marina d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za posao

4,072 ABC portal 25.travnja 2018. 14:15
marina doo
NATJEČAJ ZA POSAO

Zbog povećanog obujma posla i širenja, tražimo djelatnika/djelatnicu za radno mjesto: Računovodstveni referent (m/ž).

Računovodstveni referent (m/ž)

Opis poslova:
•    Knjiženje URA i IRA
•    Knjiženje izvoda
•    Knjiženje osnovnih sredstava
•    Priprema IRA za plaćanje
•    Usklađivanje knjigovodstvenih kartica kupaca i dobavljača
•    Usklađivanje podataka dobivenih iz maloprodaje
•    Pravovremena i točna obrada dokumentacije
•    Kontrola računa
•    Vođenje evidencija, izrada analiza i priprema izvještaja
•    Praćenje, poštivanje i provođenje zakonskih propisa vezanih uz računovodstvo i financije
•    Obavljanje drugih računovodstvenih poslova

Očekujemo:
•    VŠS/SSS, ekonomskog usmjerenja
•    Minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
•    Obavezno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
•    Poznavanje računovodstvenih standarda i poreznih propisa
•    Analitičnost, sistematičnost, točnost, ažurnost u izvršavanju povjerenih poslova
•    Obavezno poznavanje MS office alata

Nudimo:
•    Ugovor o radu na neodređeno vrijeme
•    Puno radno vrijeme
•    Kvalitetno uvođenje u posao
•    Ugodnu radnu okolinu

Prijave sa životopisom poslati na adresu Marina d.o.o., Trnska cesta 213, 88220 Široki Brijeg ili na e-mail: marina@tel.net.ba .
Natječaj traje do 02.05.2018. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biti će kontaktirani.

Tagovi:

Komentari

EUR
EMU(EUR)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,955830
Srednji: 1,955830
Prodajni: 1,955830

Jedinica: 100
Kupovni: 25,926118
Srednji: 25,991096
Prodajni: 26,056074

Jedinica: 1
Kupovni: 1,366109
Srednji: 1,369533
Prodajni: 1,372957

USD
SAD(USD)

Jedinica: 1
Kupovni: 1,726649
Srednji: 1,730976
Prodajni: 1,735303

Jedinica: 1
Kupovni: 1,870150
Srednji: 1,874837