Dramatični završetak utakmice Kočerin - Knešpolje: Doznali smo i tko je drugi finalist Lige MZ Široki Brijeg

3,116 ABC portal 07.kolovoza 2019. 23:30
POZNATI FINALISTI

Nakon uzbuđenja koje je donijela prva polufinalna utakmica kad su izvođeni penali u kojima je više sreće imala ekipa Provo Dobrič i slavlja navijača, odigrana je i druga utakmica koja je isto tako plijenila pažnju velikog broja gledatelja.

Kočerin je poveo pred kraj prvog poluvremena pa su Knešpoljani u drugom poluvremenu morali stizati prednost svojih protivnika. No, Kočerinjani odmah početkom drugog poluvremena uspijevaju još jednom zatresti mrežu Knešpolja i povesti 2:0

Kako je utakmica tekla vrijeme je radilo za Kočerin jer su imali relativno visoko vodstvo. Ipak ništa bez drame pokazalo se 7 minuta do kraja kad Knešpolje smanjuje vodstvo Kočerina i utakmica ide u dramatični završetak, no ipak Kočerin zadržava vodstvo i plasira se u finale Lige

Kočerin i Provo Dobrič finalnu utakmicu će igrati na stadionu Pecara što je svakako u tradiciji ove širokobriješke lige, piše ABCportal.info