Hrvatski par Marin Čilić i Ivan Dodig pomeo Novozelanđane za nastup u olimpijskom finalu i napadaju zlatnu medalju

394 ABC portal 29.srpnja 2021. 09:45
U FINALU SU

Marin Čilić i Ivan Dodig - tandem iz Međugorja - sa stilom su u polufinalu teniskih parova na OI u Tokiju nadigrali Novozelanđane Marcusa Daniella i Michaela Venusa rezultatom 6:2, 6:2 te tako izborili nastup u olimpijskom finalu

Marin Čilić i Ivan Dodig odigrali su maestralno prvi set koji su dobili sa 6:2. Sličnu igru ponovili su i u drugom setu koji su također dobili 6:2 i sa stilom su izborili nastup u finalu Olimpijskih igara u Tokiju. Bila je to prava demonstracija moći!

Podsjetimo, nešto kasnije igraju Nikola Mektić i Mate Pavić protiv Amerikanaca Austina Krajiceka i Tennysa Sandgrena. Pobjednik tog dvoboja igrat će protiv tandema Marin Čilić i Ivan Dodig u finalu.