Na Pecari euro utakmica sa dosta golova, Široki gubio pa uspio izjednačiti rezultat

1,416 ABC portal 12.srpnja 2018. 21:45
EURO LIGA

U sklopu prvog pretkola Euro lige na Pecaru je stigla ekipa Domžale iz Slovenije koja je već u prvom poluvremenu šokirala Širokobriježane visokim vodstvom od 2:0. Široki se trudio ali nije bilo neke igre mada su stvorili nekoliko ozbiljnih prilika, no gosti su pogađali vrata Bilobrka.

Drugo poluvrijeme golovima agilnog Turčina i Stipe Markovića domaći su uspjeli izravnati rezultat i kako tako ostati u igri u uzvratnoj utakmici u Domžalama.

Dojmovi su da je Široki ipak dobro odigrao drugo poluvrijeme a susret je pratilo više od tri tisuće gledatelja među kojima se pojavio i Zdravko Mamić.

Škripari su se oprostili od Mirka Zelenike svojeg člana koji je danas poginuo nesretnim slučajem.