Real Madrid utrpao četvorku na gostovanju kod Alavesa, Luka Modrić upisao jednu asistenciju

185 ABC portal 15.kolovoza 2021. 08:30
PRVO KOLO

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić bio je asistent za drugi pogodak madridskog Reala u 4:1 gostujućoj pobjedi protiv Alavesa u susretu 1. kola novog španjolskog prvenstva

Modrić je u 53. minuti ubacio s desne strane na prvu vratnicu gdje je utrčao Nacho i ispružio nogu kojom je proslijedio loptu u mrežu.

Pet minuta ranije 'kraljevski' klub je u vodstvo doveo Benzema, i u toj akciji je sudjelovao Modrić zajedno s asistentom Hazardom, a francuski je napadač pogodio i za 3:0 u 62. minuti.

Počasni gol za Alaves postigao je Joselu iz kaznenog udarca u 65. minuti, da bi konačni rezultat postavio Vinicius u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Modrić je igrao do 88. minute.

Ante Budimir igrao je do 72. minute za Osasunu koja je na svom terenu igrala 0:0 s Espanyolom.