Široki Brijeg u 90. minuti osvojio bod u Posušju

392 ABC portal 26.rujna 2021. 17:15
PREMIJER LIGA BIH

Nogometaši Posušja i Širokog Brijega su na stadionu Mokri Dolac remizirali rezultatom 2:2 u 11. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine.

U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, a na samom startu drugog dijela susreta Posušje je stiglo u vodstvo kada je Luka Begić matirao Darija Miškića.

Nekadašnji igrač Širokog Brijega Zvonimir Vukoja je pogodio protiv svog bivšeg kluba u 64. minuti za 2:0 i činilo se kako je domaća ekipa na putu da ostvari rutinsku pobjedu.

Ipak, u 81. minuti dosuđen je penal za goste, a Tonči Mujan je bio siguran i pogodio za 2:1.

Širokobriježani su pokušali izjednačiti do kraja susreta, a u tome su uspjeli u 90. minuti kada je Mujan drugi put matirao Marka Galića.

Posušje je ovim remijem pobjeglo sa začelja tablice na kojem je sada Radnik, dok je Široki Brijeg ostao na šestom mjestu.