Široki sjajnom igrom do sva tri boda u Krupi

485 ABC portal 14.listopada 2017. 17:30
premijer liga bih
PREMIJER LIGA BIH

Sjajna utakmica u 11. kolu Premijer lige BiH odigrali su Krupa i Široki, a na kraju su gosti s Pecare odnijeli sva tri boda (1:2). Fantastično prvo poluvrijeme viđeno je u Krupi. Igralo se otvoreno sa obje strane i to je donijelo rezultat. Domaći su bolje otvorili susret. Prijetili su već u prvoj minuti preko Marjanovića, da bi u 14. minuti Krupa stigla do vodstva. Nakon kornera Aleksandar Vukotić je najviši u skoku i pogađa za prednost domaćeg tima od 1:0.

Radost izabranika Slobodana Starčevića nije trajala dugo. Samo četiri minute kasnije gosti preko Kožula dolaze do poravnanja i izjednačenja rezultata na 1:1. I nakon dva gola igralo se otvoreno. Timovi su imali periode igre u kojima su bili bolji, a Široki je do potpunog preokreta stigao u 38. minuti. Lijepu akciju je završio Dino Ćorić za prednost gostiju od 1:2.