Tri remija na startu drugog kola Premijer lige: Široki remizirao u Krupi

524 ABC portal 28.srpnja 2018. 21:45
PREMIJER LIGA

U drugom kolu Premijer lige BiH u utakmicama koje su odigrane danas vidjeli smo tri remija.

Na Tušnju su se sastali Tuzla City i Radnik, a susret je završen podjelom bodova rezultatom 0:0. Premijerna utakmica Tuzla Cityja na Tušnju u elitnom rangu bh. nogometa nije ponudila gotovo ništa, te je podjela bodova najpošteniji ishod susreta.

Zvijezda 09 je dočekala Slobodu, a utakmica je završena rezultatom 1:1.

Prvi pogodak za Zvijezdu 09 u Premijer ligi BiH postigao je Husić u 18. minuti, a bod Tuzlacima donio je Čivić u 51. minuti susreta.
Krupa je ugostila Široki Brijeg, a susret je završen rezultatom 2:2.

Gosti su poveli u 23. minuti kada je grešku golmana Markovića iskoristio Matić i asistirao Juriću kojem nije bilo teško poslati loptu u gol za 1:0.

Krupa je izjednačila nakon pola sata igre preko Marjanovića, a potom Koljić u 39. minuti dovodi Krupu u vodstvo. Marić je u 77. minuti postavio konačnih 2:2.

Sutra igraju: Sarajevo - Mladost (18:30), Zrinjski - GOŠK (20:00) i Čelik - Željezničar (20:30).