Zrinjski pobjedom u Bijeljini došao blizu naslova prvaka

546 ABC portal 21.travnja 2018. 18:45
nogometna lopta
PREMIJER LIGA BIH

Nogometaši Zrinjskog su u Bijeljini nakon preokreta došli do velike pobjede nad domaćom ekipom Radnika.

Radnik je bolje otvorio susret, odmah je napao na gol Mostaraca, da bi u 19. minuti Velibor Đurić majstorskim golom savladao Kenana Pirića za slavlje Bijeljinaca.

Ubrzo nakon toga Srećković je projektilom uzdrmao prečku gostujućeg gola, da bi u 37. minuti Zrinjski ipak došao do 1:1.

Nakon ubačaja iz kornera, Slobodan Jakovljević glavom pogađa mrežu bivšeg kluba. Do kraja prvog dijela Jović je zaprijetio golu Radnika, no ostaje 1:1 na odmoru.

U devetoj minuti drugog dijela Radović je zbog oštrog starta nad Jakovljevićem dobio direktan crveni karton, pa je Radnik s desetoricom bio prinuđen da se brani, a Zrinjski je sve više i sve jače napadao.

U 60. minuti Bencun je šutirao, ali je Lučić odbranio njegov udarac. Potom se Okić u 71. minuti spetljao pred golom gostiju, a na drugoj strani Barišić je šutirao pored gola.

Todorović je umalo nakon ubačaja iz kornera pogodio za Zrinjski u 81. minuti, a a onda Barišić šutira tik pored Lučićeve lijeve stative. Kreunuo je Zrinjski na sve ili ništa.

Isplatilo se to pet minuta prije kraja, kada igrač s klupe Samir Bekrić postiže fantastičan pogodak za pobjedu Zrinjskog i tri vrlo važna boda koja mogu imati šresudnu važnost za osvajanje naslova premijer lige BiH.